Bachata Wrocław

Kriss & Natalia

WROCŁAW

KRZYSTOF JURASZEK & NATALIA PLEWA

Kriss & Natalia, to świeżutko powstaly mix na rynku tanecznym. Będąc kilka lat parą w życiu, postanowili również w tańcu iść za głosem serca i połączyć swoje siły, aby moc dzielić z Wami swoją miłość oraz pasję do tańca zmysłów – Bachaty Sensual.

Mając kilkuletnie doświadczenie instruktorskie, oboje podróżowali nauczając w Polsce oraz w całej Europie na wielu warsztatach oraz prestiżowych festivalach. Oboje cechuje silna charyzma i spora dawka humoru co sprawia, że zajęcia które prowadzą, to nie tylko ogroma doza techniki tancznej ale również niezła zabawa.

 

NATALIA

Za dnia doktorantka Uniwersytetu Berlińskiego, nocą zaś bachatowa bestia!

Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się od rytmów salsy, aby niespełna rok później rozpalić swoją niespodziewaną rozmiarami potrzebę zmiany trybu wyrażania siebie w rytm Bachaty stricte Sensual!

Nad swoimi umiejętnościami pracowała zarówno w kraju jak i za oceanem. To właśnie w USA zasmakowała pięknego tanecznego świata, podróżując po festiwalach, szkoląc się w wielu stanach w kraju.

Po powrocie do Europy, na rynek wkroczyła mocnym krokiem tanecznym mając u swojego boku Xaviego (Xavi & Natalia Bachata), z którym podbijała serca w kolejnych krajach na zachodzie, ucząc i bawiąc się na wielu międzynarodowych festiwalach tanecznych u boku światowych gwiazd. Obecnie parnerka zarówno życiowa jak i taneczna najzdolniejszego na świecie Krzysztofa (:D) od teraz aka Kriss

Może i krótka, bo sięgająca niespełna 5 lat przygoda, ależ jak intensywna, zapoczątkowała piękny rozkwit Bachaty Sensual w Berlinie, gdzie pod jej bacznym okiem przekazywała ludziom wiedzę, dotykając ich serc i inspirując każdego dnia.

Obecnie bazując w Berlinie prowadzi zajęcia i organizuje warsztaty i szkolenia z poważanymi instruktoram w świecie tanecznym.

Jaki ma styl i jak uczy?

Pomysłodawczyni warsztatów pt. “Bachata Blindfold Experience” sama mówi: “Pozwól mi zawiązać sobie oczy na warsztatach, posłuchaj mojego głosu i poczuj taniec zmysłami”

 

KRISS

Muzyczne doświadczenie , sięgające 11-letniej gry na saksofonie, bylo solidnym gruntem do budowania umiejętności tanecznych, które doprowadziły go do wielu sukcesow i tytułów w kraju.

Najważniejszy rozdział swojego życia rozpoczął w 2010 w rytmach salsy, aby już w kolejnym na poważnie roztańczyć swoją karierę w muzyce obfitującej sensualnym pulsem bachatowym.

Szkoląc się u najlepszych instruktorów bachaty, miał również przyjemność prowadzić zajęcia i warsztaty na wielu festiwalach i wydarzeniach tanecznych w Polsce jak i zagranica. Wielokrotne tytuły mistrza Polski zdobyte z poprzednią partnerką taneczną (Krztsztof & Dorota Bachata Poland) ugruntowały mocno jego talent i pozycje. Na co dzień, wiodący instruktor Bachaty Sensual we Wrocławiu, prowadzi regularne zajęcia w szkole tanca La Rosa Negra. W swojej karierze wykształcił wielu instruktorów bachaty, przyczyniając się w ten sposób bardzo do kształtowania i ukierunkowania rynku bachatowego w Polsce.

Niepowtarzalny styl tańca, który obecnie łączy ze stylem swojej aktualnej partnerki tanecznej  jak i życiowej- Natalii Plewy ( Kriss & Natalia Bachata). Para ta tworzy fantastyczną, wybuchową mieszankę. Na ich zajęciach  nie można się nudzić, mają nacisk zarówno na humor, technikę jak i ekspresję siebie.

Osiągnięcia :

1 miejsce na Bachata Stars Poland w 2012 roku

1 miejsce na Bachata Stars Poland w 2015 roku

2 miejsce na Bachata Stars Poland w 2016 roku

2015 , 2016 rok – reprezentant Polski na Bachata Stars International w Salamance

2015, 2016, 2017 – Koordynator Polskich grup tanecznych „Bachata Sensual Team Project by Korke y Judith

Social Share