FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Planujesz udział w festiwalu BáilaMe po raz pierwszy? Masz pytania dotyczące eventu? Jesteśmy tu dla Ciebie! Zabraliśmy najczęściej pojawiające się pytania jakie do nas wysyłacie. Mamy nadzieję, że nasze odpowiedzi rozwieją wszelkie wątpliwości!

Festiwal jest dla wszystkich tańczących, jeśli znasz podstawy - festiwal jest dla Ciebie! Tematyka warsztatów będzie na tyle różnorodna, że każdy Bachatero znajdzie coś dla siebie. Ponadto - zapewniamy, że po 4 dniach tańca, Twój taniec wskoczy na wyższy poziom!

Nie zapewniamy noclegów. Polecamy szukanie zakwaterowanie w okolicach Miasteczka Studenckiego AGH, a jeśli szukasz kompana do noclegu - dołącz do naszej grupy na FB „BailaMe Festival” i skontaktuj się z innymi osobami szukającymi noclegu!

Nie mamy żadnych wytycznych w temacie ubioru. Postaw na swoją wygodę i komfort. A jeśli szukasz podpowiedzi - zobacz na zdjęcia i filmiki na naszym profilu z poprzednich edycji!

W sprzedaży na stronie www.bailame.pl mamy dostępne tak zwany One Day Passy, czyli jednodniowe bilety, które umożliwiają uczestnictwo w warsztatach oraz imprezie w sobotę lub w niedzielę.

Po pierwsze - zapoznaj się z naszym wydarzeniem na FB oraz z naszą stroną internetową. W razie wątpliwości czy pytań -  wyślij nam wiadomość na FB/IG czy na maila - pomożemy!