Maciek Duda Ada Drozdowicz Bachata

Duda & Adriana

WARSAW

Duda & Adriana – duet szalonych tancerzy, którzy postanowili stworzyć coś innego – pełnego dobrej energii, wariactwa i miłości do tańca. Organizatorzy festiwali i wydarzeń tj. Bachata Summer Camp Chorwacja, Zanzibar Bachata Festival, Kompas Tańca. Twórcy platformy tanecznej e-Bachata.com do nauki tańca online.

Mistrzowie Polski i Europy Bachaty IDO w 2023. Jako para prowadzą zajęcia na dużych festiwalach, warsztatach w Polsce i za granicą t.j. w Estonii, Danii, Niemczech, Norwegii, Czechach itd. Sędziowie konkursów m.in.: Bachata Stars, Bailame Couple Competitions Kraków oraz Jack&Jill Social Competition Warszawa.

Maciek Duda

Tancerz i muzyk – certyfikowany instruktor bachaty dominikańskiej i bachaty sensual. Jego taneczna droga zaczeła się w młodym wieku. Mieszkając w Hiszpanii rozwijał swoje umiejętności pod okiem największych światowych gwiazd tańca. W roku 2018 był choreografem w programie “Taniec Życia” emitowanego w ogólnopolskiej telewizji TVN. Prowadził zajęcia na wielu festiwalach w Polsce i za granicą, gdzie dzielil się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Adriana Drozdowicz

Tancerka, choreograf, dyplomowana instruktorka tańca na kierunku taniec jazzowy, instruktorka stretchingu, masażystka. Zdobywczyni I miejsca oraz nagrody publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsca na BachataStars Poland 2018. Leaderka Polskiego Temu Światowego Projektu Judith Ladies Styling, a obecnie prowadząca własnej grupy tanecznej Adriana Ladies Team. Plastyczność i naturalność w ruchu to jej główne atuty. Swoje podopieczne uczy wyrażać kobiecość poprzez taniec, bo uważa to za najskuteczniejsza droga do siebie i do swojej pewności siebie. Prowadzi warsztaty na wielu polskich i zagranicznych festiwalach. Na co dzień uczy tańca w Warszawskich szkołach tańca Salsa Libre i Abra Studio. Znana z tworzenia kreatywnych kobiecych projektów video, które oprócz tańca pokazują ważne dla niej wartości.

 

 

 

Social Share