Bachata Warszawa

Nikita & Klau

WARSAW

NIKITA BUBNOV

Nikita jest tancerzem i instruktorem bachaty sensual z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zajęć i ogromna pasją do przekazywania wiedzy. Nikita jako członek grup choreograficznych ma na swoim koncie występy podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. BachataStars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague. To tancerz, który nie stoi w miejscu i ciągle rozwija swój warsztat taneczny poszerzając go również o inne style takie jak hip-hop, modern jazz, balet. Stale pogłębia swoją wiedzę o tańcu uczestnicząc w warsztatach i festiwalach oraz studiując Pedagogikę Tańca na Wydziale Artystycznym AHE w Łodzi.Nikita jest zwycięzca konkursu “Baila con sorpresa” w 2016 roku, finalistą międzynarodowego konkursu Warsaw Bachata Social Competition w 2018 r. i laureatem BachataStars 2019. Jako tancerz, instruktor i choreograf ceni nie tylko technikę, ale również emocje, pasję i kontakt między partnerami.

KLAUDIA PERDEK

Zwyciężczyni międzynarodowego konkursu „Warsaw Bachata Social Competition 2019 i 2021”. Tancerka z krwi i kości, tańczy od ponad 13 lat. Wcześniej specjalizowała się w takich stylach jak jazz oraz cheerdance, na ten moment skupia się głównie na salsie i bachacie, którą poznała 5 lata temu. Wraz z jej pierwszym partnerem miała przyjemność występować i prowadzić warsztaty na międzynarodowych festiwalach w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych! Klaudia jest dumną prowadzącą bachatowej formacji Ladies „Alma Latina” z Warszawy. Niejednokrotnie występowała w programach telewizyjnych, takich jak „Mam Talent” czy „Got To Dance”.

Przez ostatnie lata zdobyła tytuły:
– mistrzyni świata bachata fusion w parach
– mistrzyni Polski IDO w salsie solo,
– mistrzyni Europy (European Cup) bachaty solo oraz w parze,
– mistrzyni świata merengue,
– wicemistrzyni świata bachaty oraz drugiej wicemistrzyni świata salsy WADF

Nikita i Klau razem tworzą wybuchowy duet, który z miłości do bachaty i ludzi dzieli się swoją wiedzą taneczną z bachateros z całej Polski. Swoją współprace rozpoczęli w 2020 roku tworząc wyjątkowy styl Bachata Dinamica wyróżniający się niezwykłą energią i dynamicznymi przepływami ruchu oraz autorskimi stylingami. Na codzień uczą również bachaty sensual i tradycyjnej bachaty.

Social Share