Bachata Kraków

Mateusz & Ania

CRACOW

MATEUSZ WYKURZ

Tańczy bachatę od 9 lat. Na co dzień prowadzi zajęcia w szkole Sabrosa Dance Studio – najstarszej szkole salsy w Krakowie. Obecnie ten styl całkowicie zawładnął jego światem. W latach 2012 – 2013 mieszkał w Sevilli, gdzie miał okazję uczyć się tańca na regularnych kursach od najlepszych instruktorów w tej dziedzinie – Daniel y Desirée, Korke y Judith, Gabriel Y Begonia itd. Nieprzerwanie od ponad 5 lat organizuje imprezy bachatowe integrując środowisko taneczne. DJ i animator. Stały bywalec wszelkich eventów sensualowych – imprez, warsztatów i festiwali. Organizator Báilame Cracow Bachata Festival – Wielkiej Polskiej Integracjii Bachatowej!

ANIA WARKOWSKA

Zaczynała niepozornie od kizomby i tango. Od ponad 5 lat związana z bachatą. Była tez formacja taneczna, a wraz z nią nowe doświadczenia sceniczne. Totalnie zakręcona na punkcie muzyki latynoamerykańskiej. W tańcu liczy się dla niej odzwierciedlenie emocji, kontakt z drugą osobą i oczywiście dobra zabawa. Zdarzył jej się taniec i tak zaczęła się prawdziwa taneczna miłość. Zwyciężczyni krakowskiego konkursu „Bachata Social Cup 2018”.

To co ich charakteryzuje na parkiecie to przede wszystkim sto procent socialu. Oprócz Bachaty Sensual mocno zakręceni na punkcie nowego trendu w bachacie – Bachaty Urbany / Fusion. Najważniejsze w tańcu są dla nich relacja z partnerem, emocje, musicality oraz technika czyli delikatne i czyste prowadzenie.

 


Social Share