Mariusz Gośka & Dorota Jastrzębska

Mariusz & Dorota

WROCŁAW

MARIUSZ GOŚKA & DOROTA JASTRZĘBSKA

Dorota swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez 13 lat tańczyła disco, hip-hop i taniec klasyczny. Potem przyszedł czas na jazz, któremu pozostaje wierna do dziś, prowadząc zajęcia taneczne. Pierwsze spotkanie z salsą i bachatą ujęło jej serce do tego stopnia, że wraz z jazzem pochłonęły ją bez reszty. Ciężka praca zaowocowała kilkukrotnym mistrzostwem świata w disco i hip-hopie, mistrzostwem i vice mistrzostwem Polski Bachata Stars oraz dwukrotnym udziałem w finale Bachata Stars International. W swoim tańcu stawia na naturalność, płynność i subtelność ruchu. Podstawy baletu dały jej solidną bazę, dzięki czemu podczas swoich zajęć potrafi doskonale przekazać wiedzę techniczną.

Mariusz – The Hips Master, samozwańczy król bioderek, Bachate zaczął tańczyć w 2017 roku i od razu wciągnęła go na dobre. Próbował swoich sił w innych stylach takich jak Salsa Cubana czy Kizomba, lecz miłość jest tylko jedna. Mimo krótkiego stażu na swoim koncie ma kilka sukcesów, 1 miejsce podczas Wroclove Bachata Social Competition, 1 miejsce w konkursie La Rosa Negra Bachata Social Competition, 2 miejsce podczas ogólnopolskiego konkursu BáilaMe Bachata Social CUP. Jak sam mówi – nie istotne jak trudną figurę robisz, ważne kiedy.

Dorota & Mariusz

On – wulkan tanecznej energii, footworkowy ogier.

Ona – kobieca, zmysłowa, łączy w swoim tańcu wiele stylów.

Razem tworzą wybuchowe połączenie! Stawiają na naturalność, swobodę i logikę ruchu. Podczas zajęć przekazują technikę w najdrobniejszych szczegółach. Uczą jak dopasować ruch ciała do stylu muzyki, jak kierować się w tańcu empatią, jak pozytywnie zaskoczyć swoją partnerkę/partnera. I przypomną Wam przede wszystkim, jak bawić się tańcem i czerpać z niego radość.

Social Share