Łukasz & Ewa

CRACOW

ŁUKASZ & EWA

Założyciele LOFToDANCE.pl – największej szkoły i społeczności bachatowej w Krakowie i Polsce. Zapraszani na festiwale taneczne w Polsce i Europie. Uczestnicy programu Mam Talent. Twórcy stylu SENSUAL IMPRO. Organizatorzy festiwali, imprez i warsztatów.

Para wyjątkowa, bo mówi o rzeczach, o których nie mówi nikt. Relacja w parze? Budowanie określonych wrażeń i odczuć w swoim partnerze/partnerce? Zabawa tańcem? Improwizacja, kreatywność i dbanie o energię w tańcu?

Te wszystkie umiejętności nabędziesz na ich zajęciach. Poznasz też organiczną technikę prowadzeń i dowiesz się co to jest organiczny styling oraz bodymovement. Nie poznasz nowej kombinacji figur, ale za to zrozumiesz i poczujesz dużo więcej  <3

ŁUKASZ RAŚ

Założyciel LOFToDANCE.pl. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, wykładowca Akademii Muzycznej w Krakowie, tancerz, aktor, choreograf, reżyser. Instruktor bachaty z wieloletnim doświadczeniem. Wyszkolił większość kadry uczącej bachaty w Krakowie i Katowicach. Interesuje się interakcją w tańcach w parach, materią improwizacji oraz kontaktem między partnerami. Prowadzi zajęcia na największych kongresach tanecznych w Polsce i za granicą, a także na licznych warsztatach. Układał choreografie m. in. w programie Taniec z gwiazdami. W Operze Krakowskiej wyreżyserował spektakl w oparciu o autorski scenariusz (musical przygotowany przez 150 dzieci, oraz finalistów wokalnych programów telewizyjnych). Tańczy, bo lubi.

EWA JANKOWSKA

Ruch był obecny w jej życiu od zawsze. Po trenowaniu baletu, gimnastyki akrobatycznej i tańca w najróżniejszych odmianach, całkowicie wsiąknęła w bachatę.  Uczy jej w LOFToDANCE.pl w Krakowie, a także podczas licznych warsztatów i festiwali w Polsce i za granicą. Tańczy nie dla efektu, ale dla przyjemności przebywania w bliskości z drugą osobą i rozmawiania z nią bez słów. W tańcu i uczeniu lubi spotkania z ludźmi, obserwowanie jak nabierają pewności siebie i otwierają się na innych. Podczas zajęć zwraca uwagę na dokładność prowadzenia przez chłopaków oraz na naturalne podkreślanie swojej kobiecości i bodymovement u dziewczyn.

Jako para bawią się tańcem i bawią się na zajęciach, bo według nich taniec ma być przede wszystkim fajną zabawą. Jednocześnie rzetelnie uczą techniki tańca starając się pokazać uczestnikom drogę prowadzącą do uzyskania określonego rezultatu, a nie tylko sam efekt końcowy. Wagę przykładają do relacji i gry między partnerami oraz tego CO chcą oni wyrazić. Potem uczą JAK to wyrazić. 100% profesjonalizmu i zabawa tańcem bez napinki!

 

Social Share