Konrad & Daria

LUBLIN

KONRAD ZIĘTEK & DARIA DUDEK

Tak różni, świetnie uzupełniają się podczas zajęć, tworząc duet taneczny od stycznia 2017. Instruktorzy z pasji, specjalizujący się w Bachacie Sensual. Pionierzy stylu w Lublinie, prowadzą zajęcia grupowe oraz indywidualne w Lublinie i Warszawie. Stawiają przede wszystkim na taniec socjalowy.

Na swoim koncie para ma liczne sukcesy taneczne na turniejach IDO wraz z klubem La Familia Sport: wielokrotne tytuły mistrza i wicemistrza Polski w latach 2016, 2017 i 2018 r. w kategoriach grupowych, drugie miejsce w kategorii Bachata Pary na Pucharze Polski w 2017 r. i trzecie miejsce na międzynarodowym Turnieju Tańca w Ossie 2017 r.

DARIA
Naturalny wdzięk, połączony z pracowitością i dbałością o detale. Przekazuje wiedzę w przystępny sposób i motywuje kursantów w myśl zasady, żeby stawać się najlepszą wersją samego siebie. Zwierzę imprezowe, stała bywalczyni warszawskich parkietów socjalowych, zaraża energią i miłością do tańca.

Finalistka ostatniej edycji najbardziej prestiżowego konkursu socjalowego Social Competition.

Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w 2011 od salsy, a w 2016 zakochała się do szaleństwa w Bachacie. W niespełna rok została instruktorką tego stylu. Obecnie w duecie Konrad&Daria współtworzy polską scenę bachatową. Pionierzy stylu Bachata Sensual w swoim mieście, uczą na stałe w Lublinie i Warszawie oraz na różnych eventach w Polsce.

Kreatorka licznych projektów dla kobiet. Od listopada należy do teamu Grupo Esencia Poland, który realizuje międzynarodowe projekty Grupo Esencia prowadzonego przez słynną parę Marco i Sara.

KONRAD
Uosobienie młodości, talentu, spontaniczności i fantazji. Ceni umiejetność tworzenia własnych kombinacji i improwizacji. Z poczuciem humoru dzieli wiedzą z kursantami. Ceniony instruktor, Dj, video maker w jednej osobie.

Zwycięzca ostatniej edycji najbardziej prestiżowego konkursu socjalowego Social Competition.

Swoją taneczną przygodę z bachatą rozpoczął w 2016 i w niespełna pół roku
został instruktorem tego stylu, dziś współtworzy polską scenę bachatową, ucząc na stałe w Lublinie i Warszawie oraz na różnych eventach w Polsce.

Od listopada należy do teamu Grupo Esencia Poland, który realizuje międzynarodowe projekty Grupo Esencia prowadzonego przez słynną parę Marco i Sara.

 

Social Share