Bachata Warszawa

Dawid & Kata

WARSAW

KATARZYNA OKUSZKO

Dwukrotna zwyciężczyni międzynarodowego konkursu Bachata Social Competition z 2016 i 2017 roku oraz nagrody publiczności. Występowała w teatrze (“My fair lady”), telewizji (Eurowizja, “Jaka to melodia”), na koncertach (“Festiwal muzyki lat 90′”, “Kabareton”), oraz w wielu reklamach, teledyskach i przy innych eventach. Tańczy od 19 lat. Przez 16 lat zajmowała się tańcem towarzyskim, gdzie zdobyła klasę S w obu stylach.
Ma na swoim koncie wiele sukcesów w Polsce i na świecie, m.in.:
– wicemistrzostwo Polski w klasie A
– ćwierćfinał w kategorii World Open Latin na Polish Open Championships
– uplasowanie się w pierwszej 50 na Dutch Open w Assen
– w pierwszej 40 na UK Open

Po tańcu towarzyskim zajęła się innymi technikami, m. in. tangiem argetyńskim (była członkinią pierwszej w Polsce zawodowej formacji tanga argentyńskiego), kizombą oraz bachatą. Tu jeżdżąc wielokrotnie na festiwale na świecie miała okazję szkolić się u najlepszych. Występowała w produkcjach telewizyjnych, teatralnych i przy różnego rodzaju koncertach. Aktualnie prowadzi kursy w Warszawie w szkołach Latin Groove, Abra Studio, oraz w Rivierze.

Szerokie doświadczenie taneczne pozwala jej zrozumieć indywidualne potrzeby każdego kursanta, a dbałość o detale sprawia, że dokłada wszelkich starań by każdy nie tylko świetnie prezentował się na parkiecie, ale i doskonale czuł w ruchu.

 

DAWID GNATOWSKI

Prowadzi warsztaty taneczne od 8 lat w Polsce i za granicą. Pomaga ludziom spełniać marzenia o zostaniu tancerzem: przygotowuje i nagrywa choreografie, udziela treningów personalnych, realizuje indywidualne cele. Jego uczniowie wyróżniają się w tańcu szczególną wrażliwością na potrzeby partnera, partnerki oraz świetną techniką i dynamiką ruchu.
Pisze liczne artykuły, nagrywa filmiki i motywuje do tańca, prowadzi kampanie pod tytułem “Real Men Can Dance”, wyzwalając w mężczyznach prawdziwą męskość poprzez taniec. Aktywnie udziela się w social mediach, promując piękno bachaty.

Osiągnięcia Dawida:
1st place Social Competition i nagroda publiczności 2016
1st place Social Competition i nagroda publiczności 2017
3 st place Bachata Stars Poland 2018
4 rd place Social Competition France 2017

 

Social Share