Klaudia Kundera Bartek Osuch Bachata

Klaudia & Bartek

KIELCE

KLAUDIA KUNDERA I BARTEK OSUCH

to Kieleccy tancerze i instruktorzy bachaty i saysy z 15 letnim doświadczeniem scenicznym i ponad 10 letnim doświadczeniem instruktorskim, które zdobywali na największych polskich i zagranicznych festiwalach, turniejach i konkursach.

Od ponad 13 lat prezentują się jako tancerze i choreografowie na Mistrzostwach Polski International Dance Organization oraz World Artistic Dance Federation. Są wielokrotnymi medalistami turniejów rangi krajowej oraz międzynarodowej.

Klaudia i Bartek są wicemistrzami Polski w kategorii Bachata w parach IDO 2021 oraz laureatami i zdobywcami srebrnego medalu w prestiżowym konkursie Bachata Stars Poland 2019. Ostatnio zdobyli 2 miejsce na Bachata Couple Competition w Warszawie.

Mogą również pochwalić się dwukrotnym Mistrzostwem Polski w kategoriach Bachata pary oraz Salsa pary World Artistic Dance Federation.

Regularne zajęcia prowadzą w Szkole Tańca Caramelo Kielce. Przykuwają dużo uwagi do techniki tańca oraz wyrazu scenicznego.

Klaudia i Bartek są również absolwentami Instruktorskiego Kursu z Dziedziny Tańca Jazzowego Kieleckiego Teatru Tańca. A także licencjonowanymi sędziami tańca.

Social Share