BACHATA POZNAÑ

Radek & Maria

INSTRUKTORZY - POZNAŃ

Tancerze i instruktorzy bachaty, na co dzień związani z poznańską szkoła tańca, Art of Move Dance Studio. Specjalizują się w stylu bachata urbana z elementami sensual.\n\nPo dziś dzień oboje wcielają się w rolę kursantów, szkoląc się z rozmaitych technik, zarówno solowych, jak i w parach. Jak twierdzą – „warto pamiętać, jak to jest być po drugiej stronie”. Ich zdaniem, w bachacie każdy powinien odnaleźć siebie, by czerpać z tańca jak najwięcej radości i przyjemności oraz jednocześnie podobać się samemu sobie. Często powtarzają, iż „nawet najwierniejsza kopia zawsze będzie bledsza od oryginału”.\n\nJako członkowie formacji Hot-Steps w latach 2012-2014, występowali na scenach największych krajowych festiwali. Na przełomie roku 2017 i 2018 prowadzili własny mini projekt taneczny, którego zwieńczeniem był występ w autorskiej choreografii „One Call Away” wraz z kursantami. Od roku 2018 trenerze w projekcie Kiko & Christina Students Company – „Amor Eterno”\n\n\n"}” data-sheets-userformat=”{"2":899,"3":{"1":0},"4":{"1":2,"2":45136},"10":0,"11":4,"12":0}”>Tancerze i instruktorzy bachaty, na co dzień związani z poznańską szkoła tańca, Art of Move Dance Studio. Specjalizują się w stylu bachata urbana z elementami sensual.

Po dziś dzień oboje wcielają się w rolę kursantów, szkoląc się z rozmaitych technik, zarówno solowych, jak i w parach. Jak twierdzą – „warto pamiętać, jak to jest być po drugiej stronie”. Ich zdaniem, w bachacie każdy powinien odnaleźć siebie, by czerpać z tańca jak najwięcej radości i przyjemności oraz jednocześnie podobać się samemu sobie. Często powtarzają, iż „nawet najwierniejsza kopia zawsze będzie bledsza od oryginału”.

Jako członkowie formacji Hot-Steps w latach 2012-2014, występowali na scenach największych krajowych festiwali. Na przełomie roku 2017 i 2018 prowadzili własny mini projekt taneczny, którego zwieńczeniem był występ w autorskiej choreografii „One Call Away” wraz z kursantami. Od roku 2018 trenerze w projekcie Kiko & Christina Students Company – „Amor Eterno”Social Share