BACHATA KRAKÓW

Mateusz & Ania

INSTRUKTORZY - KRAKÓW

Mateusz Wykurz 

Tańczy bachatę od 8 lat. Na co dzień prowadzi zajęcia w szkole Sabrosa Dance Studio – najstarszej szkole salsy w Krakowie. Obecnie ten styl całkowicie zawładnął jego światem. W latach 2012 – 2013 mieszkał w Sevilli, gdzie miał okazję uczyć się tańca na regularnych kursach od najlepszych instruktorów w tej dziedzinie – Daniel y Desirée, Korke y Judith, Gabriel Y Begonia itd. Nieprzerwanie od ponad 4 lat organizuje imprezy bachatowe integrując środowisko taneczne. DJ i animator. Stały bywalec wszelkich eventów sensualowych – imprez, warsztatów i festiwali.

Anna Warkowska

Zzaczynała niepozornie od kizomby i tango. Od ponad 4 lat związana z bachatą. Była tez formacja taneczna, a wraz z nią nowe doświadczenia sceniczne. Totalnie zakręcona na punkcie muzyki latynoamerykańskiej. W tańcu liczy się dla niej odzwierciedlenie emocji, kontakt z drugą osobą i oczywiście dobra zabawa. Zdarzył jej się taniec i tak zaczęła się prawdziwa taneczna miłość ❤ Zwyciężczyni krakowskiego konkursu „Bachata Social Cup 2018”.

To co ich charakteryzuje na parkiecie to przede wszystkim sto procent socialu. Najważniejsze w tańcu są dla nich relacja z partnerem, emocje, musicality oraz technika czyli delikatne i czyste prowadzenie.


Social Share