BACHATA ŁÓDŹ

Dani & Tati

INSTRUKTORZY - ŁÓDŹ

DANIEL HERCZYŃSKI i TATEWIK BURCHART od dziecka miłowali się sportem. Po latach życie popchnęło ich ku sobie, gdy zainteresowali się tańcem – zakochali się w sobie i zaczęli razem tańczyć. Trenowali i szkolili się na regularnych zajęciach oraz lekcjach indywidualnych u Mistrzów, co poskutkowało tym, że po półtora roku zostali instruktorami tańca. Po dwóch latach zdobyli pierwsze miejsce w Turnieju Ogólnopolskim IDO oraz drugie miejsce z Formacją Bachatową, w której trenowali jako zawodowi tancerze. W międzyczasie ich umiejętności poszybowały w górę, co zaowocowało tym, że zaczęto zapraszać Daniela I Tatewik na warsztaty oraz międzynarodowe festiwale, w których prowadzą warsztaty taneczne oraz pokazy wśród najlepszych artystów. W roku 2019 kwintesencją było odniesienie sukcesu na najbardziej prestiżowym turnieju w Polsce, czyli zwycięstwo w turnieju BachataStars Poland 2019, czyli jako aktualni mistrzowie będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Moskwie – International BachataStars 2019

Daniel i Tatewik mają niesamowitą pasję i miłość do tańca, którą zarażają swoich uczniów co przekłada się na ogromne postępy, a niektórzy już zaczynają samodzielnie prowadzić zajęcia.
Ich taniec cechuje się precyzją ruchu, dynamiką, wspaniałymi przejściami oraz dostarczają ogromnych emocji na swoich występach. Znani są z charyzmy, miłości, pasji oraz ciężkiej pracy.

Social Share